![](https://law.acri.org.il/he/wp-content/uploads/2002/06/barrier2004.png)
בתחילת שנת 2004, במקביל לפעילותה המשפטית נגד תוואי גדר ההפרדה, הפיקה האגודה קמפיין ציבורי שמטרתו כפולה: להעלות למודעות הציבורית את הפגיעות הקשות בזכויות האדם של התושבים הפלסטינים בעקבות הקמת גדר ההפרדה בתוואי שנקבע; לספק מידע עובדתי ולהפריך מיתוסים נפוצים בציבור הישראלי לגבי הגדר. הקמפיין כלל פרסום מודעות בכל מקומוני רשת שוקן ובמוסף "הארץ" בסופי השבוע, ופרסום באנרים באתרי אינטרנט שונים. תקופת הקמפיין: ינואר-מרץ 2004.